Size bir telefon kadar yakınız
0532 055 15 91
Dil Seçin
trende

Erzincan Alexandrite Servisi

24.02.2020
349 görüntülenme
Erzincan Alexandrite Servisi

Erzincan Alexandrite Servisi Erzincan ilimizin bütün ilçelerinde kullanılan Alexandrite Lazer epilasyon cihazlarının, her türlü arızasını gidermek için Erzincan Alexandrite Lazer Epilasyon yetkili teknik servisi olarak buradayız.
Servisimiz sizlere kaliteli, hızlı ve sorunsuz bir şekilde hizmet vermektedir. Periyodik bakım servis hizmetini bizden aldığınızda, hizmetimizden her zaman memnun kalacağınızın garantisini veriyoruz.
Alexandrite lazer epilasyon cihazınız arızalandığında ya da bakımı yapılması gerektiğinde yetkili servis olan servise götürünüz. Alexandrite lazer epilasyon cihazlarımızın, randımanlı bir şekilde çalışması için, cihazda daha ciddi problemler çıkmasını önlemek ve maliyet olarak yüksek meblağlar ödememek için mutlaka periyodik olarak yapılması geren bakımlarını yaptırmamız gerekmektedir. Erzincan Alexandrite lazer epilasyon teknik servisi olarak, Alexandrite marka lazer epilasyon aletlerindeki her türlü bakım, onarım, tamir, orijinal yedek parça değişimi işlerini müşteri memnuniyeti garantili olarak yerine getirmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.